Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie całego narządu.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

meble do przedpokoju

Na rynku szafki na buty są bardzo istotnym elementem, jaki ...